מחירי הובלות יכולים להרקיע שחקים אם לא יודעים כיצד להגיע אל האנשים הנכונים, המציעים מחירים הוגנים על הובלות מכל הסוגים. אז איך באמת משיגים הובלות בזול? ראשית כל עליכם לדעת כי לא מדובר בתהליך קצר, ותהליך החיפושים והבדיקה עשוי לקחת קרוב למספר חודשים עד שתמצאו את ההצעה הזולה ביותר – ולכן חשוב מאוד שלא תמהרו, תגיעו עם מרווח זמן מספק בין תאריך היעד להובלה ובין התאריך שבו אתם מתחילים לחפש – כך בטוח תמצאו הובלות בזול ותוכלו לחרוש את כל השוק ואת כל אנשי המקצוע עד שתגיעו אל היעד שלכם.

הובלות בזול – איך מבצעים השוואת מחירים?

השוואת מחירים יכולה לעשות לכם את העבודה, ולהציג לפניכם טווח מחירים ריאלי שעליו אתם אמורים להתבסס. בתור כאלה שאינכם צורכים שירותי הובלה לעיתים שכיחות, ומדובר בפעם אחת בכל כמה שנים – אינכם בקיאים במחירי השוק, ולכן מוטב כצעד ראשוני לבצע סקר שוק מקדים והשוואת מחירים בין כל חברות ההובלה שאתם מכירים.

לבצע השוואת מחירים על מנת למצוא הובלות בזול ניתן לבצע כיום בקלות, אם בעבר היה עליכם לעבור פיזית בין כל חברות ההובלה ולקחת הצעת מחיר – כיום באמצעות האתר שלנו המרכז הישראלי להובלות ובית תוכלו לראות הצעות מחיר בלחיצת כפתור מעשרות חברות הובלה באזורכם שישמחו לצרף אתכם אל מעגל לקוחותיהם.

הובלות בזול – להתמקח ושוב להתמקח

אומנם הובלות זה לא שוק, אבל כמו ישראלי טוב אתם חייבים להגיע לפגישה אסרטיביים ולנסות להוריד את המחיר כמה שאתם רק יכולים. תתפלאו, אבל שיטת ההתמקחות לא חלפה מהעולם, ובאפשרותכם להתמקח עם חברות הובלה על המחיר – עד אשר תגיעו למחיר שלטעמכם הוא צודק ומתאים לגובה הכיס שלכם.

הובלות בזול לעיתים מגיעות אך ורק בשיטת המיקוח, תגיעו לחברה שאיתה אתם רוצים לבצע את ההובלה עם תקציב היעד שלכם – ותנסו להגיע כמה שיותר קרוב אליו. הצלחתם? כל הכבוד, לא הצלחתם? לא סוף העולם, ניתן לפנות לחברה אחרת.

חברות הובלה בפריפריה

אם אתם גרים בערים מרכזיות בארץ הגיוני שמחירי ההובלה בעיר שלכם יהיו גבוהים יותר מאשר מחירי ההובלה בערים בפריפריה, ולכן מוטב לכם לבדוק מה העלויות של הובלה באחת מהערים הסמוכות אליכם – אולי הובלה מחוץ לעיר תשתלם לכם יותר מאשר הובלה של חברה מהעיר שלכם.

הובלות בזול יכולות להגיע בקלות אם רק יודעים להיות יצירתיים, חברות הובלה בעיר הגדולות סיגלו לעצמן מחירי שוק גבוהים מהרגיל – ולכן לעיתים בדיקה אצל השכנים תגלה לכם מחירים נמוכים אפילו בחצי מהמחיר שאותו הייתם מקבלים מאחת מחברות ההובלה בעיר שלכם. כל מה שצריך לעשות זה להיכנס אלינו למרכז הישראלי להובלות ובית, להקליד את הפרטים הרלוונטיים ואת פרטי העיר שבה תרצו לבצע את החיפוש – ובתוך מספר דקות תקבלו עשרות תוצאות מעשרות חברות שונות בעיר הרלוונטית. זאת ללא ספק שיטה טובה להשיג הובלות בזול עם חברות הובלה אמינות.

תזכרו: לא חייב לוותר על האיכות בשביל לקבל מחיר זול, אפשר לשלב גם איכות וגם מחיר משתלם.

קבל הצעות מחיר ממובילים מומלצים!