לא חסרות סיבות לכך שנאלץ להעביר את המקרר שלנו ליעד חדש, בין אם מדובר בהובלה כחלק ממעבר דירה או משרד – ומנגד אם מדובר בהובלה לצורך החלפה עם מקרר חדש. הובלת מקרר שונה בתכלית מהעברה של מוצרי טכנולוגיה אחרים, ראשית חשוב מאוד לעסוק אנשי מקצוע המנוסים בתחום ההובלה של מקררים – על מנת שהם יוכלו לספק לכם פירוק והרכבה אמינים ונכונים של המקרר החדש או המקרר הישן אותו הם הובילו. במרכז הישראלי להובלות ובית תוכלו למצוא מאות מובילים איכותיים ומנוסים שישמחו להוביל עבורכם את המקרר לכל נקודה בארץ!

הובלת מקרר – איך בוחרים את המוביל הנכון?

למעט ידע בתחום, כאשר מחפשים מובילים של מקררים חשוב מאוד לבחור בחברת הובלות שתספק לכם מחיר הוגן – אין כאן דילמות! הובלת מקררים היא תחת מחיר אחיד, וכל חברה אמינה תספק לכם הצעת מחיר מראש על מנת שתוכלו לבדוק הצעות מחיר אחרות! שלא יעבדו עליכם, בשונה מהובלות אחרות, הובלת מקרר היא תחת מחיר אחיד ולכן חשוב מאוד שתבחרו את החברה שתספק לכם גם מחיר הוגן וגם אמינות ואחריות מלאה על כל תהליך ההובלה מתחילתו ועד סופו.

אלמנט נוסף שאמור להיות קריטי עבורכם הוא זמן ההובלה, הובלת מקרר אמורה להתבצע במהירות – ולכן באפשרותכם להחליט על יום רלוונטי עבורכם ולחפש על פיו את חברת ההובלות שתוכל לספק לכם את השירות באותו היום. שלא יוליכו אתכם שולל, מדובר בעניין שאמור לקחת לאנשי מקצוע מיומנים עד שעתיים של עבודה להובלה עירונית!

הובלת מקררכמה זה אמור לעלות?

כל חברת הובלות ראשית לקחת את המחיר שהיא רואה לנכון על הובלת מקרר המחיר נקבע על פי וותק החברה, ניסיון הצוות וכמובן התאריך הרצוי. במרכז הישראלי להובלות ובית תוכלו להשוואת מחירים בין כל חברות ההובלה הגדולות באזורכם ולדעת מי מציעה את המחיר הטוב ביותר על שירות של הובלות מקררים – לרוב העלות של הובלת מקרר עומדת על 200-400 ש"ח.

הובלת מקרר בכל חלקי הארץ!

חברות הובלה בפריסה ארצית הם אלה עם הוותק והניסיון הרב ביותר ברוב הפעמים, ולכן אם אתם רוצים ללכת על בטוח – זאת בהחלט אמורה להיות הדרך שלכם. אצלנו תוכלו למצוא בתוך מספר דקות את כל חברות ההובלה שמציעות לכם שירות של הובלת מקררים בכל חלקי הארץ! כך שאם אתם רוצים לתת מקרר לחבר או מנגד לקבל מקרר מההורים לא תצטרכו להתחיל לחפש שעות, הובלת מקרר בפריסה ארצית היא שירות שכיח וכיום רוב החברות יציעו לכם את השירות הנ"ל.

הובלת מקרר – אילו סיכונים כרוכים בכך?

הובלת מקררים יכולה להביא איתה לא מעט בעיות, אך אם אין ברירה והינכם חייבים להעביר את המקרר ליעד חדש אל תהססו לעשות זאת עם אנשי המקצוע הנכונים. הסכנה בבחירת מוביל לא מיומן תלויה בכם, ואם תעשו חיפוש נכון ויסודי תוכלו למצוא בתוך זמן קצר מובילים מספיק מנוסים שהבחירה בהם לא תהווה סכנה למקרר שלכם. בנוסף חשוב להקפיד על מעבר זהיר ואיטי של המקרר ליעד החדש, שלא יקבל מכות או שריטות שיפגעו בתפקוד העתידי שלו.

קבל הצעות מחיר ממובילים מומלצים!