אין ספק כי אחת מהסיבות העיקריות לכך שאנשים רבים מוותרים על שירותי ההובלה ומבצעים אותם באופן עצמאי זה המחיר שעליהם לשלם על עלות ההובלה. מחירי הובלות גבוהים הם אומנם דבר שכיח במקומות מרכזיים ובערים מרכזיות, אך באפשרותכם להוריד את עלויות ההובלה בעשרות אחוזים אם תעשו מעט שיעורי בית ותגיעו מוכנים לפגישה המכרעת עם חברת ההובלות.

מחירי הובלות גבוהים ראשית כל נועדו על מנת להעמיד את חברת ההובלות בעמדת הכוח, עליכם להבין כי המחירים הללו נועדו לרדת ועם מעט מיקוח וקצת אסרטיביות ניתן להגיע למחיר נמוך בהרבה מהמחיר הראשון שהוצע לכם. ראשית כל חשוב להבין את מחירי השוק בתחום ההובלות, מחירי הובלות הם דבר שלא מוכר לכולנו ולעיתים מחיר גבוה יכול להיראות לנו מחיר סטנדרטי עקב חוסר בקיאות בתחום הזה – ולכן חשוב מאוד שתעשו שיעורי בית לפני הפגישה המכריעה ותדעו בדיוק מה המחיר הסטנדרטי בשוק בתחום ההובלות לפי הכמות הדרושה עבורכם.

מחירי הובלות – תיקחו בדיוק מה שאתם צריכים

חברות הובלה ינסו "לדחוף" לכם שירותים שאולי בחלקם אין לכם כלל צורך, כל זאת במטרה לעלות את המחיר הסופי ולעשות עליכם קופה. אם המחיר של ההובלה קריטי עבורכם, חשוב מאוד לנסות ולקחת רק את השירותים שאתם זקוקים להם – בין אם מדובר בשירותי הובלה, אריזה או אחסנה. מחירי הובלות נמוכים הם עם מספר השירותים המועט ביותר, אך כמובן שבמידת הצורך תיקחו את כל השירותים שאותם אתם צריכים – זה יחסוך לכם בעלויות מאשר לפצל את השירותים מחברות שונות שכל אחת מהן תגבה מכם מחיר מלא.

מחירי הובלות נמוכים? לא כל כך מסובך

כיום בשוק קיימות עשרות רבות של חברות הובלה מוכרות, ומכאן הכוח נמצא אצלכם. אתם רק צריכים להשוואת את מחירי השוק דרך המרכז הישראלי להובלות ובית, ובתוך מספר דקות תוכלו לדעת כמעט בבירור מי הן החברות הזולות יותר ומי הן החברות היקרות יותר. כמובן שלעיתים מומלץ לשלם קצת יותר על איכות השירות, אך שלא יטעו אתכם המחיר לא צריך להיות גבוה בעשרות אחוזים רק בגלל שירות! אם לשירות אין ערך מוסף גבוה הרבה יותר, אין סיבה שכל אותם מחירי הובלות יישארו כמעט זהים האחד מהשני.

אז אל תפחדו מעלויות ההובלה, ככל שתצליחו לסדר את העניין מוקדם יותר כך האפשרויות שיעמדו לרשותכם יהיו גדולות יותר. יכולת התמרון שלכם בשוק ההובלות הינה גדולה למדיי, בקלות תוכלו למצוא היצע רב ועשרות חברות הובלה שמתחרות עליכם כלקוחות עתידיים. תשוו מחירים ותדעו פחות או יותר אילו חברות מציעות את המחירים הזולים יותר ואילו חברות מציעות את המחירים הגבוהים יותר. מחירי הובלות הם לא משהו שאמור להכריע את הכף לטובת הובלה כן או לא. אל תשכחו כי יש עליכם עומס רב בעת המעבר עצמו, ואם תוכלו להוריד קצת מהעול שיש על כתפיכם לטובת אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים שמצאתם באמצעות המרכז הישראלי להובלות ובית – זה יעשה לכם רק טוב.