לעיתים ניתן לחשוב כי הובלת פסנתרים זה עסק קל, וכל חברת הובלות המספק שירותי הובלה תהיה מסוגלת לספק לכם בין היתר גם שירות הובלות של פסנתרים מיעד ליעד בקלות ובמיומנות. אך לא כך הם פני הדברים, הובלה של פסנתרים דורשת מיומנות רבה וקבלות מוכחות המעידות כי לחברה יש ניסיון מוכח עם הובלת פסנתרים – וכמובן חשוב מאוד לדרוש אחריות כתובה על ההובלה, ועל נזק עתידי שעשוי להיגרם לפסנתר כתוצאה מהובלה שגויה על ידי אנשי מקצוע שלא מיומנים מספיק לספק את השירות הזה.

הובלת פסנתרים – מה צריך לבדוק לפני שבוחרים חברת הובלות?

אנו במרכז הישראלי להובלות ובית מביאים לכם עשרות רבות של חברות הובלה של פסנתרים מכל רחבי הארץ, החברות הן כאלה המתמחות בתחום הזה והן יוכלו לספק לכם את מבוקשכם ברמה הגבוהה ביותר. אז מה אתם צריכים לבדוק עם חברת ההובלות שתספק לכם שירותי הובלת פסנתרים? חוץ מלדרוש אחריות כתב על ההובלה עצמה, אתם צריכים לבדוק עם חנות הפסנתרים על איזה חברת הובלות היא ממליצה – כך תוכלו להיות בטוחים כי פניתם אל חברת הובלות עם ניסיון בתחום הפסנתרים.

בנוסף אסור לכם לשכוח את המחיר, מחיר של הובלת פסנתרים אמור להיות זול בהרבה מאשר הובלת קרטונים או רהיטים – ולכן שווה לכם לבדוק מחירים בחברות שונות. לעיתים חוסר הבקיאות בתחום ההובלה של פסנתרים יכול לגרום לכך שתסכימו למחיר שהוא גבוה בהרבה מהמחיר הנהוג, אל תהססו לקחת את הזמן ולבדוק זה יפעל לטובתכם!

הובלת פסנתרים – מה חשוב לדעת?

הובלה של פסנתרים היא לא הובלה רגילה, ולכן להובלה מהסוג הזה יש חוקים משלה! ראשית כל אתם לא חייבים לקבוע את ההובלה זמן רב לפני המועד הרצוי, כיום בשוק קיימות חברות הובלה רבות של פסנתרים ובכל זמן נתון תוכלו באמצעות חיפוש קצר במרכז הישראלי להובלות ובית למצוא חברה שתהיה מוכנה לספק לכם את מבוקשכם בתחום של הובלת פסנתרים.

המחיר של ההובלה עשוי להיקבע לפי גודל הפסנתר, כלומר ככל שהפסנתר יהיה יותר גודל כך יהיה יותר מסורבל להעביר אותו – ולכן המחיר של ההובלה עשוי לעלות בעשרות שקלים רק בגלל גודל הפסנתר. ולכן כאשר אתם קובעים עם חברת הובלות כזאת או אחרת תעדכנו אותם לפני מה גודל הפסנתר ותסגרו מחיר מראש!

הובלת פסנתרים – איך קובעים מחיר מראש?

איך קובעים מחיר מראש על הובלה של פסנתר? כל מה שאתם צריכים לעשות זה להכין את דגם הפסנתר (על מנת שחברת ההובלות תוכל להעריך את אופן ההובלה שהיא תבצע), מאיפה מובילים ולאן מובילים (לבדוק אם מדובר בהובלה עירונית או בינעירונית) וכמובן מהו זמן ההובלה הלגיטימי מבחינתכם? ובתוך מספר דקות תקבלו הצעות מחיר אטרקטיביות מעשרות חברות הובלה הרשומות במרכז הישראלי להובלות ובית.

הובלת פסנתרים היא לא עסק מסובך, אך אסור לכם לקחת סיכון כאשר זה מגיע לפסנתר שלכם – מדובר בכלי יקר שחשוב מאוד להקפיד על הובלה נכונה שלו בכדי שהוא יגיע ליעדו בשלום ללא נזקים וללא שום פגע!