מחפשים שירותי אחסנה בירושלים?

כך תמצאו חברה שתאחסן לכם את הציוד בעיר הבירה:

  • רק חברה שפועלת ברישיון – הטיפ הזה נכון גם למי שמחפש שירותי אחסנה בירושלים וגם למי שמחפש שירותי אחסנה בכלל: עבדו רק עם חברות שיש להן רישיון להפעיל מחסן לאחסון תכולה, כדי שתהיו בטוחים שאתם עובדים מול גוף שנתון לפיקוח ולא מול אדם שמחפש דרכים נוספות להרוויח כספים.

 

  • רק במחסנים מאובטחים – כשאתם מאחסנים את הציוד שלכם, זה שרכשתם ואספתם במו ידיכם במשך שנים ארוכות, אתם בוודאי רוצים לדעת שהוא נמצא בידיים טובות. לכן, כשאתם מחפשים חברת אחסנה בירושלים חשוב שתוודאו שהמחסנים שברשותה מאובטחים 24 שעות ביממה, בין אם באמצעות חיבור למערכת אזעקה ולמוקד שמירה ובין אם על ידי שומר שעושה פטרולים בסביבה. אם תמצאו חברה שעושה את שני הדברים – אשריכם.

 

  • רק במחסנים מתוחזקים – כדי שכשתרצו להוציא את הציוד שלכם תראו שהוא נשאר בדיוק כפי שהיה כשהכנסתם אותו למחסן, חשוב מאוד לוודא שהחברה שמפעילה את המחסן דואגת לניקיון ולסדר באופן שגרתי, כדי שהציוד שלכם לא יינזק. חשוב לוודא שהמחסן אטום ומבודד, על מנת שהציוד לא יינזק מחום, לחות או רטיבות שחודרים אל המבנה, וכן שהחברה דואגת לבצע בו הדברה מדי תקופה, כדי שלא תגלו שהמזנון שלכם כורסם על ידי חולדה.

 

  • רק באחריות חלקית או מלאה – מכיוון שאנחנו אף פעם לא יכולים לדעת מה יקרה, חשוב לבטח את עצמנו כמה שאפשר. לכן, כשאתם מחפשים חברת אחסנה בירושלים חשוב שתוודאו שבחוזה שאתם חותמים עליו כתוב, שאם קורה נזק לציוד שלכם – חברת האחסנה תחזיר לכם לפחות חלק מהכסף, כדי שלא תישארו בלי כלום.

 

  • חברה שתספק לכם את כל השירותים – אם מעבר לשירותי אחסנה בירושלים אתם זקוקים לשירותים נוספים כמו הובלת הציוד בסיום תקופת האחסון, מומלץ שתעבדו עם חברה שמספקת את השירות בעצמה. בדרך זו תוכלו לחסוך לעצמכם הרבה מאוד טרחה של מציאת חברה שתבצע עבורכם את ההובלה, ובדרך כלל גם עלויות כספיות שהן כמובן חשובות.

 

  • סקר מחירים – אם כבר בעלויות עסקינן, לפני שאתם בוחרים חברה שתספק לכם שירותי אחסנה בירושלים, חשוב שתבצעו סקר לצורך השוואת מחירים. דאגו לבקש הצעה על אותו השירות בדיוק, ולבחור רק בחברה שעונה על כל הפרמטרים שכתובים מעלה, וגם מציעה מחיר הוגן.

בחירת חברת אחסנה בירושלים שעונה על כל הפרמטרים הללו תבטיח לכם, ככל שרק אפשר, שהציוד שלכם אכן נמצא בידיים טובות ושלפחות בכל מה שנוגע להתנהלות החברה – כשתחזרו יחכה לכם כל הציוד שלכם במצב מצוין. בהצלחה!