כאשר נמצאים לפני מעבר דירה היכולת שלכם לקבל את ההחלטות החשובות היא זאת שתעשה את ההבדל בין הצלחה לכישלון, העברת דירה עם אנשי המקצוע וחברות ההובלה הנכונות יגרמו לכם שתצלחו את ההובלה בקלות ובמהירות. אז איך עוברים דירה בצורה נכונה? ומה זה מצריך מכם? קודם כל אתם חייבים להיות שלווים ורגועים, לקבל החלטות בלחץ או תחת לוחות זמנים צפופים זה דבר שיכול לעשות לכם רק רע ולגרום לכם לטעות כמעט בכל החלטה שתקבלו. לכן כאשר אתם מתכננים לבצע העברת דירה או משרד קחו לעצמכם מרווח זמן סביר ותתחילו לחפש אנשי מקצוע כמה שיותר מוקדם על מנת שלא תיתפסו עם המכנסיים למטה.

על מה חשוב להקפיד בעת העברת דירה?

הדבר הראשון שאתם חייבים להקפיד עליו בזמן שאתם מתכננים לעבור דירה זה הסטנדרטים שלכם, לכל אחד יש את הסטנדרטים שלו – ולכן חשוב מאוד שלא תתפשרו אפילו על פסיק, כיום קיימות חברות הובלה שיספקו לכם כל שירות שבו אתם חפצים לפני העברת דירה או משרד. אנו במרכז הישראלי להובלות ובית מאגדים עבורכם את כל האופציות הרלוונטיות עבורכם, ועל ידי הזנת הקריטריונים הרלוונטיים עבורכם נצמצם לכם את האופציות למינימום האפשרי – כך שלא תיקחו סיכונים ותבחרו רק את החברות שיתנו לכם בדיוק מה שתבקשו.

דבר נוסף שאתם חייבים להפקיד עליו בעת העברת דירה זה המחיר, כיום קיימות חברות הובלה רבות בשוק המבצעות בניהם תחרות סמויה על כל לקוח ולקוח. ולכן שיטת המיקוח היא הטובה ביותר להורדת המחיר של חברות הובלה המציעות לכם מחיר מופרז על הובלה גדולה או הובלה קטנה. הגיעו מוכנים עם הצעות מחיר מחברות שונות, דבר שיגרום לחברה להתגמש ולרדת במחיר לכיוונכם.

העברת דירה עם חיית מחמד

לא פשוט לעבור דירה ביחד עם חיית מחמד, המעבר יכול לגרום לחיה טראומה וחרדות שיהיה קשה מאוד להתגבר עליהם בעתיד. חיות מחמד כמו אנשים מתרגלות מהר מאוד למה שקורה מסביב, ויהיה קשה מאוד להרגיל אותם למצב חדש – אז איך מבצעים העברת דירה ביחד עם כלב, חתול או כל חיית מחמד אחרת?

ראשית כל הרגילו את חיית המחמד שלכם לסביבה החדשה, ולכן ברגע שאתם קונים או שוכרים את הדירה החדשה – תיקחו את החיה לאזור החדש שבו נמצאת הדירה, עשו לה טיולים ותתנו לה לחוות את האזור החדש כמה שיותר פעמים לפני המעבר עצמו.

בעת המעבר חשוב מאוד לתת לחיית המחמד קצת פינוקים על מנת לתת לה לחוות את הסביבה החדשה בצורה הטובה ביותר. תהיו מוכנים לכך שכל העניין של העברת דירה ביחד עם חיה זה לא דבר פשוט ובדיוק כמו תינוק יכולים להיות לא מעט בעיות כתוצאה מכך. אתם חייבים להיות סובלניים, ולתת לחיה להרגיש כי הסביבה החדשה אינה עוינת עבורה ויש בה המשכיות ישירה למה שהיה נהוג בדירה הישנה. אם אתם שמים לב לתופעות חריגות מוטב לפנות לאנשי מקצוע בתחום ולתת להם לחוות את דעתם על תופעות הלוואי של חיית המחמד שלכם על המעבר.