לכל דבר שאנו עושים בחיים יש זמן אידיאלי שכדאי לבצע אותו. אז מתי הכי מומלץ לבצע הובלת דירה – בקיץ או בחורף? השאלה הזאת צצה כמעט אצל כל אחד ששוקל לעבור דירה ואין לו מועד נקוב שבו הוא חייב לפנות את הדירה. תרשו לנו לעשות לכם סדר, ולעזור לכם לבחור מתי הכי כדאי לכם לעבור דירה.

 

חשוב שתבינו כי לכל עונה יש את היתרונות והחסרונות שלה, כך שבסופו של דבר הבחירה בזמן האידיאלי לביצוע ההובלה הוא אך ורק שלכם – ומוטב כי תתאמו את התאריך מספר חודשים מראש אל מול חברות הובלה כך לא תצטרכו לשנות את התאריך עקב תפוסה מלאה אצל אחת מחברות ההובלה שבה בחרתם לבצע עבורכם את ההובלה עצמה.

 

הובלת דירה בקיץ מצטיירת כמו דבר מושלם! הקיץ תמיד מביא איתו התחלות חדשות, ואין התחלה יותר חשובה מאשר דירה חדשה. אז מה היתרונות של הובלות דירה בקיץ ומה החסרונות? ראשית כל בואו נדבר על המחיר של ההובלות בתקופה הזאת. תקופת הקיץ היא התקופה החמה של ההובלות בכל הארץ – ולכן באופן טבעי גם המחירים יהיו בשמיים בתקופה הזאת. אם המחיר פחות משנה לכם, אז תצטרכו להקדים ולהירשם מראש אצל חברות ההובלה כי בקיץ כולם מסתערים על כל תאריך פנוי – ואם לא תקדימו ותירשמו תוכלו למצוא את עצמכם מתפשרים על תאריך שלא חשקתם בו מלכתחילה.

 

אז למה כן לבצע הובלה בקיץ? קודם כל בקיץ למרות החום מזג האוויר הוא מושלם להובלה (עבורכם יותר, עבור המובילים קצת פחות). אתם יושבים במזגן ומפקחים כי ההובלה מתבצעת בדיוק כפי שאתם רוצים. בנוסף ישנם לא מעט ימי חופש בתקופת הקיץ שאותם תוכלו לנצל לצורך ההובלה עצמה, וכך לא תאלצו לקחת יום חופש מהעבודה ולהרגיש לא בנוח.

 

ומה בנוגע להובלת בחורף? הובלת דירה בחורף יכולה להיות מושלמת עבור מי שקצר במזומנים ורוצה למצוא הובלות דירה במחירים המשתלמים ביותר. מדובר בעונה פחות לחוצה מבחינת חברות ההובלה ולכן תוכלו למצוא לרוב אופציות רבות של תאריכים ולקבוע את התאריך שבו אתם מעוניינים – גם אם לא נזכרתם כמה חודשים מראש לפני מועד ההובלה עצמו. כמובן שגם בחורף מומלץ שלא להסתמך על המזל ולקבוע את מועד ההובלה מול חברת ההובלות כמה שיותר מוקדם.

 

אז למה לא כדאי לבצע הובלת דירה בחורף? מזג האוויר הוא לא צפוי רוב הזמן, ולכן יכול לתפוס אתכם יום גשום דווקא ביום ההובלה שלכם – דבר שיכול להכביד עליכם ועל המובילים בצורה גדולה במיוחד. לרוב הובלות שמתבצעות בחורף עם תנאי מזג אוויר לא נוחים עשויים להתארך קצת יותר ולקחת אפילו יומיים לעומת מספר שעות של הובלות דירה בקיץ. אך הבחירה היא שלכם, הכי חשוב שתגיעו להחלטה שאתם שלמים איתה!