בואו נודה בזה – אנחנו שונאים לארוז. ברגעים הראשונים אנחנו עוד נרגשים, בעיקר משום שתחילת תהליך האריזה משמעותו שהמעבר עצמו כבר קרב ובא, אבל מהר מאוד אנחנו מתייאשים ונעשים מתוסכלים. זה הגיוני לחלוטין. ארגז רודף ארגז וגם הניסיונות שלנו לעשות סדר ולהיפטר מפריטים ישנים תוך כדי האריזות הופכים למייגעים מאוד. הבעיה הגדולה ברגעי המשבר הללו היא שהאריזה הופכת לפחות יעילה ואף למבולגנת, מה שיקשה עליכם בשלב הבא, שהוא פריקת הארגזים בדירה החדשה.

הפתרון האידאלי לאנשים ששונאים לארוז, או למי שמסוגל להודות שהוא פשוט לא רוצה או מסוגל להתמודד עם התהליך הזה, הוא הפתרון של שירותי אריזה מקצועיים. חברות שונות יכולות להציע לכם חסכון משמעותי בזמן ולעשות את העבודה המפרכת הזו במקומכם. בזמן הרב שהתפנה לכם תוכלו להמשיך בשגרת החיים ולטפל בנושאים אחרים הקשורים במעבר הדירה, כמו עדכון גופים בירוקרטיים, תיאום טכנאים ושירותים שונים ליום המעבר וכמובן – איתור חברת הובלות איכותית שתדאג להעביר את כל הארגזים הללו לדירה החדשה שלכם.

היתרון של שירותי אריזה, מעבר לחיסכון בזמן, הוא במקצועיות האריזה. נכון, כל אחד יכול להכניס ציוד לארגזים, אבל היעילות היא מהותית בתהליך הזה, בטח כשמדובר על כמות גדולה מאוד של ציוד וריהוט. אריזה מסודרת של כל חדר, סימון הארגזים השונים בהתאם לחדרים הרלוונטיים ועיטוף זהיר של חפצים שבירים כמו כלי זכוכית או חרסינה – כל אלה יכולים לעשות הבדל משמעותי בין אריזה נכונה לבין מהלך שיוביל לאובדן של ציוד רב. אריזה מקצועית תשמור על כל הציוד שלכם, כך שגם בגדים יאוחסנו בקפידה מבלי שייגרם להם כל נזק, ומכשירי החשמל ייעטפו בניילונים מיוחדים שתפקידם להגן על מוצרי החשמל.

כעת, בזמן שאורזים מקצועיים מטפלים במשימה המתישה ביותר ברשימת המטלות האינסופית שלכם, אתם יכולים לדאוג גם לחברת ההובלות שלכם. התייעצו עם חברים, בדקו היטב אתרי אינטרנט וקבוצות שונות בפייסבוק, והתחילו לפנות לחברות שונות כדי לקבל הצעת מחיר ולהחליט איזו חברה תוכל לעזור לכם בצורה הטובה ביותר ביום המעבר. אם התמזל מזלכם וחברת ההובלה שלכם מציעה גם שירותי אריזה, הרי שזכיתם.

אין ספק, המעבר כולו עשוי להיות פרויקט גדול ומתיש, פיזית ונפשית, ולכן מומלץ שתנסו למצוא כמה שיותר דרכים להקל על עצמכם. שימוש בשירותי הובלה מקצועיים הוא צעד אחד, חיסכון אדיר בזמן ומאמץ על אריזת החפצים שלכם הוא צעד נוסף, ושניהם ביחד פשוט יהפכו את הכל לפשוט הרבה יותר.