אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שאם אתם עומדים לעבור למשרדים חדשים ומרווחים יותר, זוהי תוצאה של הצלחה עסקית אשר הובילה אתכם לגיוס מוגבר של עובדים או לשדרוג המשרד כדי שתוכלו לארח את הלקוחות שלכם בצורה מכובדת ומרשימה עוד יותר. אם כן, סביר להניח שהעסק עובד מצוין ואין כל סיבה לקטוע את ההצלחה הזו לצורך העברת המשרד. אפשר לקוות שהטיפים הבאים יעזרו לכם לעבור את זה בקלות רבה.

הצעד הראשון הוא, כמובן, איתור חברות הובלה מובילות ומקצועיות. כדי להרכיב רשימה של שלוש או ארבע חברות טובות תוכל להתייעץ עם עמיתים אשר התמודדו בעבר עם העברת המשרד, או לחלופין – תוכל לפנות לכלי החיפוש הפופולארי ביותר בעולם. גוגל. בשתי הדרכים תוכל לגבש לעצמך רשימת חברות איכותית, ומומלץ להזמין כל אחת מהן אל המשרד הקיים לצורך איפיון צרכים וגיבוש תכנית עבודה נכונה.

בעודכם נפגשים עם חברת ההובלות, חשוב שתערכו לנציגיה סיור במשרד, במהלכו יראו המובילים בדיוק מה נדרש מהם להעביר אל המבנה החדש שלכם. צעד זה יבטיח שתקבלו הצעת מחיר מפורטת ומדויקת, כך שלא יהיו הפתעות ברגע האחרון כשיתברר שיש ציוד נוסף שלא היה בתכניות. בנוסף, במהלך הסיור יוכלו המובילים לתכנן את הדרך הטובה ביותר לבצע את המעבר עצמו ולהחליט על גודל המשאית ועל כל ציוד נוסף שיהיה דרוש להשלמת המלאכה, כמו מנוף למשל, וכן להצטייד בכלים מתאימים להעברת ריהוט כבד ומוצרי חשמל רגישים.

לאחר שתבחרו בחברת הובלות מקצועית ותקבעו את המחיר ואת מועד ההובלה, אפשר להתחיל בשלב האריזות. שלב זה תוכלו לבצע באחת משתי דרכים: הראשונה תדרוש מהעובדים שלכם לדאוג לארוז את החפצים שלהם בעצמם, מה שעשוי לגזול מהם זמן שעדיף היה לנתב לצרכי עבודה וקשרי לקוחות. הדרך השנייה היא לגייס חברה המציעה שירותי אריזה למשרד, או לבדוק עם חברת ההובלות האם היא יכולה להציע שירותי אריזה בנוסף להובלה. אם תבחרו בדרך הזו הרי שהעובדים שלכם יוכלו להמשיך בשגרת יומם מבלי שיצטרכו להפנות תשומת לב או מאמצים לאריזה, מה שיבטיח שהפעילות העסקית שלכם תתבצע ללא הפרעות.

חשוב מאוד שתתכננו גם את יום המעבר עצמו. למשל, אם העובדים שלכם יוצאים מפעם לפעם לשטח, בקשו מהם לתאם את הפגישות שלהם דווקא ליום זה, כדי שלא יישבו בחוסר מעש בעת שהמחשבים שלהם יועברו אל המשרדים החדשים. לחלופין, תוכלו להודיע ללקוחות על השינוי הצפוי ולהתנצל מראש על היעדר הזמינות. כך או כך, אל תתנו למעבר לפגוע בעסק שלכם, שכן תכנון לקוי עשוי לפגום בהישגים שרשמתם עד כה.