נשפוך במאמר זה קצת מידע על תכנון מעבר דירה כדי להקל אליכם את העבודה ואת הלחץ של המעשה הזה. מי מאיתנו לא הרגיש פעם כשעבר דירה שהוא לא מסודר, לא מוצר דברים, דובר רהיטים וכו'.

אז עם הטיפים הקטנים האלו אתם תצליחו להיות קצת יותר מסודרים ולא תצטרכו לקנות דברים חדשים כשתגיעו לדירה החדשה.

היפטרו מחפצים ישנים

קודם כל, לנצל את ההזדמנות כדי להיפטר מדברים שאתה כבר לא צריך או לא משתמש.תמסור או תזרוק , לא לקחת את זה לדירה החדשה , אין טעם לקחת את הדברים האלה לדירה החדשה כדי למצוא להם מקום בפינה כדי שתשכח מזה שוב. אנחנו צריכים להיות פרקטיים יותר ולעשות שימוש טוב יותר של החלל. כשאתה אורז כל חדר תבדוק בל אחת מהם מה נשאר ומה הולך אתך.

קנה או תאסוף קרטונים לפני,גם ניילון בועת פלסטיק לעטוף , סרט , נייר וטושים לרשום , ולא לשכוח עיתונים . כל החומר אריזה הנדרש בעצם שאתה צריך כדי לא להיתקע באמצע האריזות.

להתחיל לארוז את החפצים שיש בהם פחות שימוש ואלה שמשתמשים עד היום האחרון, לארוז ביום האחרון .תתחילו בכל דברי האפייה של עוגות ובישול, ספרים שלא צריכים. תעבדו לפי אזורים בבית , לא לערבב, כך שכאשר אתם מגיעים לבית החדש אתם יכולים לדעת לאן לשייך כל קופסה ולא נמצא את עצמנו מעבירים דברים כמה פעמים מחדש לחדש.


סימון קופסאות וסידור נכון

סמנו את הקופסאות שאתם אורזים עם שם החדש ולאן זה שייך, בנוסף אתם יכולים לכתוב אם זה שביר או לא, וכמובן ספירה של הקרטון. סימן זה חייב להישאר גלוי בכלל צדדים של התיבה אז לכתוב בכל זווית . החלט איזה פרטים אתם תכתבו ואיזה שמות אתם שמים לכל חלל בבית.

גם מסמן את הדלת או איפשהו באזור בדירה החדשה עם פתק גדול , כך שכל מי שיעזור לפרק , ידע איפה לשים כל קופסה.

תבקשו מנותני השירות חברת הובלות לשים את הרהיטים ראשונים וקופסאות אחרונות, כי קודם אתה צריך שהחלל אשאר ריק לטובת ההכנסה של הקופסאות, אז אתה לא צריך להזיז מאוחר יותר , והחללים נשארים חופשיים , לשים את הקופסאות בערימה גם זאת דרך נכונה.

שיהיה לך זמין ערכה בסיסית של כלים ביום ההעברה עבור לכל דבר שאתה עשוי להזדקק , כי ביום הבלגן של המעבר אתם עלולים לשים לב שפתאום אתם שוכחים מדף או משהו בסגנון. אז כמה כלים לשים בצד, מנסיון!