מזל טוב! החלטתם לעבור דירה, וכעת לצד ההתרגשות שבמעבר אל בית חדש שכל כולו שלכם, ישנן הכנות שיש לבצע כמו: הכנת הבית החדש למעבר, ניקוי וצביעת הדירה השינה, כמו גם אריזות, מיונים, ארגונים ותיאומים.

זה נכון, מעבר דירה נחשבת פעולה שלא קל לבצע. אבל באמצעות טיפים נכונים וקצת תושייה, תוכלו לעשות זאת בקלות. אז כיצד מבצעים מעבר בצורה נכונה? הנה כמה טיפים טובים:

מיון והשלכת חפצים – כדי להפוך את התהליך לקל יותר, רצוי עוד לפני התחלת האריזות והארגונים לבצע סינון קפדני של חפצים והשלכת חפצים אל מכלי אשפה ייעודיים. מיינו את ארונות הבגדים, בחנו חפצים שאין בהם שימוש והשליכו פסולת וריהוט ישן ובלוי.

באמצעות חברת הובלה טובה ניתן לבצע גם מעבר דירה וגם השלכת חפצים אל פסולת ייעודית. לכן מומלץ לבחור בחברה שתקנה לכם כמה שיותר שירותים.

בחירת חברת הובלה טובה – כפי שהזכרנו, כדי לבצע מעבר נכון באופן מהיר, כדאי לבחור חברת הובלה טובה. חברה כזאת תהיה מקצועית אשר תשלח לכם הצעת מחיר מסודרת שאינה משתנה ביום ההובלה. באמצעות מובילים מיומנים ניתן לשמור על שלמות החפצים. לכן כדאי לחפש המלצות על חברה טובה שתעמוד בזמנים ותספק לכם שירות מושלם.

בחירת קרטונים מתאימים למעבר דירה – חשוב לבחור קרטונים למעבר דירה אשר יהיו מתאימים לצרכים שלכם ולכמות החפצים אותם תרצו לארוז. יש לבחור כאלה שיהיו איכותיים כמו גם מותאמים לחפצים שתרצו לאחסן בתוכם.

כיום ישנם קרטונים המתאימים לניירות, כאלה שמתאימים לכלים שבירים, לבגדים, למוצרים כבדים לתליית בגדים ולכל צורך. חברות מקצועיות יספקו לכם את הקרטונים הנכונים ביותר עבור הצרכים שלכם.

סימון והגנה על חפצים  – בזמן האריזות מומלץ לסמן כל קרטון על ידי טוש שחור עבה באמצעותו תרשמו מה מכילה הקופסא ולאיזה אזור בבית החדש היא מיודעת. בכך תוכלו לחסוך בזמנים ולעבוד ביעילות. ארזו חפצים שבירים באמצעות ניילון בועות כדי להגן עליהם מפני שבירה וכתבו את המילה "שביר" על גבי קופסאות בהם חפצים עדינים.

ניקיון וצבע – הכינו את הבית החדש למעבר ושהייה נעימה על ידי ביצוע ניקיון וצבע במקום. נוסף לכך, יש לוודא כי גם הדירה הישנה נקייה וצבועה וזאת כדי לחסוך טרטורים ולהיזהר למקום לאחר מעבר הדירה.

הדברה – אם אתם עוברים אל בית חדש בימי הקיץ, מומלץ שבוע לפני המעבר לבצע הדברה מקצועית ובטוחה במקום. בכך תוכלו להגיע אל דירה נקייה, מסודרת ונעימה שבה ניתן לשהות בכיף וליהנות מאזור מחייה מסודר ונעים.