השירות באתר המרכז הישראלי להובלות ובית מיועד לכל אותם אנשים שהמחיר והאיכות כן חשובים לנו, אצלנו תקבלו 5 הצעות מחיר של מובילים העונים בצורה המושלמת לסטנדרטים שלכם. כך בקלות תוכלו להשוואת מחירים, ולדעת איזה חברת הובלה מומלצת יותר ואיזה חברה תספק לכם את התמורה ההולמת ביותר למחיר אותו אתם מוכנים להשקיע.

השוואת מחירים הובלות יכולה לחסוך לכם מאות שקלים לכל הובלה, ולכן השירות באתר שלנו מיועד לכל אחד! אל תבזבזו יותר על שירות שבדיעבד יהיה פחות טוב, בואו ללכת על בטוח במחירים הרבה יותר משתלמים. מובילים מומלצים במחירים משתלמים זה אך ורק במרכז הישראלי להובלות ובית.

אנו עושים את מירב המאמצים לחזור אליכם בהקדם, אך לעיתים בשעות עומס התהליך יתעכב מעט. זמן ההמתנה המקסימאלי הינו כשעתיים של המתנה עד שתתחילו לקבל הצעות מאותן חברת הובלה מומלצת שעונות בצורה מושלמת על התנאים שהזנת בתהליך השארת הפרטים.

בין אם אתם מחפשים מובילים או חברת שיפוצים לדירה אנו במרכז הישראלי להובלות ובית מתחייבים לספק לכם הצעות משתלמות במיוחד בתוך שעתיים מרגע השארת הפרטים! כך שלא תצטרכו להתעכב ותוך מספר שעות תוכלו לסכם עם החברה שתביא לכם את התמורה הטובה ביותר למחיר אותו אתם מוכנים לשלם.

המרכז הישראלי להובלות ובית שם לו לדגש לספק לכם את הדרך הנוחה והאידיאלית למציאת מוביל מושלם בדיוק בסטנדרטים שאותם אתם מצפים לקבל. השירות של חיפוש מובילים, שירותי שיפוצים לדירה, שירות של צביעת דירה ועוד מסופק לכם בחינם! כל מה שאתם צריכים לעשות זה להירשם לאתר ולהשאיר פרטים עדכניים שלכם. אנו נדאג לעדכן אתכם ולספק לכם רשימה של מובילים מומלצים תוך זמן קצר. אז אם אתם רוצים לחסוך בהוצאות ללא עלות מצידכם, הגעתם למקום הנכון! המרכז הישראלי להובלות ובית שמאגד עבורכם את כל אנשי המקצוע המובילים בתחום ההובלה והשיפוצים.
אנו בודקים לעומק את כל המובילים עליהם אנו ממליצים ללקוחות שלנו, השוואת מחירים הובלות אצלנו מתבצעת אך ורק עם מובילים שאנו בטוחים כי הם יספקו לכם את השירות המושלם ואת התנאים האידיאליים. אך במידה ואחת מאותן חברת הובלה מומלצת לא תספק לכם את השירות המצופה, אנו נסיר אותה מהמאגר ולא נמליץ עליה יותר ללקוחות של המרכז הישראלי להובלות ובית.

לרוב אנו ממליצים על חברות שעברו מנגנון סינונים גדול למדיי, כך שהסבירות שאותה חברה המספקת לכם שירותי אריזה או אריזת דירות לא תעמוד בקריטריונים שלכם הוא נמוך למדיי ואנו תמיד נשארים עם יד על הדופק ומרעננים את המאגר.

ביטוח לתכולה זה אחד הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים להקפיד עליו לפני שאתם מבצעים השוואת מחירים הובלות. אנו מספקים לכם הצעות מחיר של מובילים מומלצים שמספקים באופן גורף ביטוח תכולה מלא על כל הפריטים אותם הם אמורים להוביל אל היעד החדש.

לכן לפני שאתם מחפשים אם החברה מספקת שירות של סידור הבית או כל אלמנט אחר – חשוב מאוד כי תוודאו שהחברה תביא לכם ביטוח מלא על כל התכולה. כאשר אתם בוחרים במרכז הישראלי להובלות ובית אתם מקבלים את התנאים הטובים ביותר להובלה שלכם – הרמה הגבוהה ביותר, המחירים הטובים ביותר וביטוח תכולה מלא על כל פרט.

ביטוחים הם דבר אינדיבידואלי, כל לקוח יכול לבחור מבין שלל הביטוחים אותם החברות מציעות – מה הביטוח המועדף עליו. כאשר מבצעים השוואת מחירי הובלה, חשוב גם לברר מהן אפשרויות הביטוח שלך בכל הקשור להובלה של משרד או דירה. אנו במרכז הישראלי להובלות ובית משתדלים להביא לכם מובילים מומלצים עם רזומה מוכח בתחום ההובלה – כך שתקבלו את כל התנאים להצלחה. בין היתר תוכלו לעשות אצלכם: ביטוח צד שלישי, ביטוח טעינה ופריקה, כיסוי על שינוע וכן הלאה!
במידה ותתכוננו בצורה נכונה לפני הובלה, תוכלו ליהנות מהובלה מהירה ובטוחה הרבה יותר מאשר אם לא הייתם מתכוננים לקראת ההובלה שהייתה מתארכת ומסוכנת הרבה יותר. באפשרותכם לארוז את החפצים באופן אישי או לשכור שירות של אריזת דירות על ידי חברה מקצועית המיומנת בתחום.

בנוסף באפשרותכם להכין את הדירה אליה הדברים אמורים להגיע, סידור הבית החדש לפני הבאת הקרטונים אליו זה דבר שעשוי להועיל מאוד ולהקל על המעבר ועל המובילים עצמם. חברת הובלה מומלצת תמליץ לכם גם למספר או לסדר את הקרטונים בסדר מסוים שיקל על פריקתו בדירה החדשה – בשורה התחתונה, אתם אלה שמחליטים איך ובאיזה צורה להתכונן להובלה.

ישנן שיטות רבות הטובות לאריזה, אם אינכם לוקחים שירותיי אריזת דירות של חברות מקצועיות – חשוב מאוד קודם כל להפקיד על גודל נכון ואידיאלי של קרטונים. ככל שהקרטון יהיה מלא יותר, כך המחיר הסופי של ההובלה יהיה נמוך יותר כי תחסכו בקרטונים. רצוי לארוז את החפצים על פי מקום פריקתם, זאת אומרת שאת כל הציוד של חדר מסוים או של המטבח מוטב לארוז בקרטונים משלהם ולסמן אותם עם שם או פירוט מסוים.

סידור הבית לפני האריזה הוא הכרחי, ובהתאם לכך את כל הציוד הרגיש אתם יכולים להעביר בכוחות עצמכם או מנגד לארוז בצור יסודית עם נייר סביבו על מנת שלא יישבר או יינזק.

לאחר שקיבלתם את הצעות המחיר של אותן חברת הובלה מומלצת, הכדור עובר לידיים שלכם. אתם צריכים להחליט מבין האופציות הקיימות – איזה חברה תוכל לספק לכם את האפשרויות האידיאליות מבחינתכם. את כל זה אתם עושים באמצעות השוואת מחירי הובלה, ולא פחות חשוב – קריאת המלצות וחוות דעת של הגולשים על רמת השירות אותה הם קיבלו מהחברה המדוברת.

במידה ואתם זקוקים לשירותים נוספים של צביעת דירה או אריזת דירות מוטב כי תציינו זאת בבקשה, על מנת שתקבלו חברות שיוכלו לספק לכם את מאגר השירותים אותם אתם מחפשים – ולא שתגלו בדיעבד כי לא כך הם פני הדברים.

רצוי שתיקחו לעצמכם מרחב ביטחון גדול ככל האפשר, כך תוכלו להשוואת מחירים ולשמוע מחירים בלי להיות בלחץ לקבל החלטה עקב זמן דחוק. השוואת מחירים הובלות זה אומנם יכול להיראות כמו דבר קל, אך כאשר מדובר בהובלת דירה אתם צריכים לבדוק כמה שיותר אופציות ולוודא כי אותן מובילים מומלצים זמינים בתאריך שלכם. לכן רצוי להזמין הובלה לפחות חודשיים לפני המועד הרצוי על מנת שלא תפעלו מתוך לחץ של זמן ושתוכלו לוודא אם אתם צריכים שירותים נוספים כגון: סידור הבית או שיפוצים לדירה מהחברה ממנה אתם מקבלים את השירות.
דור הבית זה אחד מהדברים החשובים ביותר שחשוב לעשות לפני שמתחילים לארוז דירה, בית מסודר יהווה נקודת פתיחה טובה יותר – ולעיתים גם השוואת מחירים הובלות עשויות להיות זולות יותר אם המובילים יראו כי הבית מסודר וקל יותר לספק שירות של אריזת דירות והובלה. לא משנה מי מספק לכם את השירות – בין אם אתם אורזים לבד או קוראים לאנשי מקצוע שיספקו לכם את אריזת הדירה ברמה גבוהה, סידור בית יקל עליכם מאוד ויגרום לכך שתוכלו לארוז ולפרוק את החפצים בדירה החדשה בצורה הרבה יותר מושכלת ונוחה.
לא חייב להשאיר טיפ למובילים, כמו עם כל הגעה של איש מקצוע – ההחלטה על הבאת הטיפ ועל גובהו היא בהתאם לשביעות הרצון שלכם. אך נהוג שבמידה והינכם מרוצים מאיכות ומהירות ההובלה, תביאו למובילים טיפ שנע בין על סכום של 50-70 ש"ח לכל מוביל. השוואת מחירי הובלה לא כוללת בתוכה את הטיפ עצמו, ולכן כאשר אתם מקבלים הצעת מחיר מוטב שתוסיפו לסכום הסופי עוד 200-300 ש"ח לטובת טיפ לצוות המובילים המונה בדרך כלל 4-5 מובילים. יתרון נוסף הוא להגיע לראש הצוות כי במידה וההובלה תהיה לשביעות רצונכם תיתנו למובילים טיפ, כך תגבירו את הרצון שלהם לגרום לכם לסיפוק ושביעות רצון.
כאשר מבצעים אריזת דירות מוטב להפריד את הציוד על פי מה ניתן להעמיס למשאית ומה כדאי שיעבור איתכם ברכב. לרוב כדאי להעביר ביחד איתכם את כל הרהיטים והציוד עם הערך הרגשי, חפצים שבדיעבד תרגישו לא הכי בנוח להעביר ביחד עם המובילים במשאית הגדולה. מובילים מומלצים יכולים לייעץ לכם אילו רהיטים או ציוד מוטב כי תעבירו לבד ואיזה ציוד יכול בקלות להעלות למשאית ללא כל חשש. כמובן שתשדלו לא להכביד עליכם, ומה שניתן להעמיס על המשאית זה מומלץ – כך לא תצטרכו להעביר איתכם פריטים רבים.
לכל אחד משך הזמן של אריזת דירה הוא שונה, כמובן שיש באפשרותכם לקצר את התהליך ובעזרתנו במרכז הישראלי להובלות ובית לקבל חברות הובלה המציעות בין היתר שירותים של אריזת דירות. במידה והחלטתם לארוז באופן עצמאי, לרוב אריזת דירה ממוצעת לוקחת כשבוע עד אשר תצליחו לארוז את כל הציוד והחפצים בצורה נכונה ונוחה לפריקה. ניתן לבצע בנוסף לאופציה של השוואת מחירים הובלות, גם השוואת מחירים של אריזת דירה על ידי אותם חברות המציעות לכם הובלה ופריקה של הקרטונים ביעד החדש.
ביום של המעבר עצמו, למעט פרפרים והתרגשויות שילוו אתכם לאורך כל היום – עליכם להיות ערוכים עם מספר פריטים בכדי להקל את ההובלה עצמה. במידה ואתם מעוניינים בשדרוג הדירה על ידי צביעת דירה או כל דבר אחר, עליכם לעשות זאת לפני יום המעבר ולא בדקה האחרונה. את כל המסמכים הרגישים ומוצרי הטכנולוגיה תשמרו לעצמכם, אל תערבבו אותם עם כל הציוד שעובר לדירה החדשה. בנוסף מוטב כי תכינו לעצמכם ביום המעבר מוצרי היגיינה ואת כל הציוד שלכם ליום שלמחרת ההובלה, כי עם כל ההמולה והבלגן יהיה קשה לכם למצוא את החפצים מבין שלל הקרטונים והציוד.
קבל הצעות מחיר ממובילים מומלצים!