המלצות גולשים

עד כה לקח לי מספר חודשים לחפש אחר חברת ההובלות הטובה ביותר עבורי, בזכות המרכז הישראלי להובלות ובית הצלחתי למקד את החיפוש ולמצוא תוך פחות מיומיים חברת הובלות מושלמת שענתה בצורה אידיאלית לתנאים ולשאיפות שלי. לכל המתלבטים, הפסיקו להתבלט אני ממליץ!
יעקב מכפר ורדים
אני בעל עסק באזור המרכז, וכבר מספר חודשים אני שוקל האם להעביר את העסק למקום חדש או שמא זה יכול לפגוע בתפוקה וביצור של העסק. תודות למרכז הישראלי להובלות ובית מצאתי חברת הובלות מושלמת שעשתה את ההובלה על הצד הטוב ביותר, ולא פגעה בתפוקת העסק אפילו לשנייה אחת. מקצוענים!
אלי מנס ציונה
המרכז הישראלי להובלות ובית הצילו אותי! הייתי על סף לשבור את הכלים, לא הצלחתי למצוא חברת הובלות נורמאלית במחיר שאני חושב שהוא הגיוני. כבר העדפתי לבצע את ההובלה (שהיא לא גדולה במיוחד) בכוחות עצמי, אך מספר שעות אחרי שנרשמתי דרך האתר הגיעו אליי הצעות משתלמות ושוות לכל כיס!
יורם מהרצליה
השוואתי מחירים דרך מספר אתרים, אך אני יכול להגיד בפה מלא כי במרכז הישראלי להובלות ובית קיבלתי בדיוק מה שאני צריך! התוצאות היו מדויקות לתנאים שהצבתי בתחילת התהליך, וחברות ההובלה שהוצעו לי היו בדיוק מה שדרשתי. ללא ספק האתר מספר 1 להשוואת מחירים של חברות הובלה בארץ
גיל מחולון
אני גר באזור שקשה מאוד למצוא בו אנשי מקצוע, לאחר שחיפשתי מוביל שיעזור לי עם הובלת הדירה ולא הצלחתי למצוא – פניתי אל המרכז הישראלי להובלות ובית. מדובר באחת מההחלטות הטובות ביותר שלי, ותוך שעתיים בלבד נעמדו לרשותי מספר מובילים שהיו בדיוק מה שרציתי למצוא.
אבי מקריית שמונה
קבל הצעות מחיר ממובילים מומלצים!