הובלות בצפון – איך אורזים בצורה נכונה?

אם בעבר תושבי הצפון ותושבי הדרום היו סובלים מחוסר שוויון בינם לבין תושבי המרכז שהיו נהנים מכל הטוב, כיום מדובר בנחלת העבר שכן באמצעות המרכז הישראלי להובלות ובית תוכלו למצוא מספר גדול במיוחד של חברות המציעות לכם שירותי הובלות בצפון ובכל חלקי הארת ברמה הגבוהה ביותר. אבל אחת מהשאלות שקשה להסביר אותן במילים היא – איך אורזים דירה בצורה נכונה? על מה חשוב להפקיד? ועל מה (אם בכלל) אפשר לוותר?

ראשית כל חשוב שתכינו לעצמכם את כל האביזרים הנדרשים לצורך אריזה נכונה ויעילה, אם החלטתם שאתם שוכרים רק שירותי הובלות בצפון ללא שירותי אריזה – עליכם לדאוג לקרטונים בגדלים שונים לצורך אריזת החפצים השונים. נייר בועות לצורך שמירה על החפצים השבירים והחפצים שעלולים להיפגע כתוצאה מהובלה לאורך זמן, דבר שיכול להיות שכיח למדיי עבור תושבי הצפון שעבורם כל הובלה לרוב משתרעת על פני שטח גדול במיוחד.

הובלות בצפון - לאחסן כמה שיותר חפצים בכל קרטון

לגדלים של הקרטונים יש חשיבות עליונה, ככל שתצליחו לצמצם את החפצים למספר נמוך יותר של קרטונים – כך תוכלו לחסוך בעלויות ההובלה בצורה ניכרת. הובלות בצפון יכולות לעיתים לעלות ביוקר עקב כמות נמוכה מידיי של מובילים, אך אם תצליחו לאחסן ולהתאים את גודל הקרטון למספר החפצים המיועדים להיכנס אליו – תוכלו להגיע למספר מדויק של קרטונים על פי הצורך שלכם, דבר שיכול להוזיל במאות שקלים את עלויות ההובלה.

הובלות בצפון - לא לחסוך בהגנה על מוצרים שבירים או מוצרי חשמל

אחד משלבי המפתח באריזה נכונה זה לשמור על מוצרי חשמל ומוצרים שבירים בעת ההובלה. הובלות בצפון לרוב ניחנות במרחק הובלה רב מעיר אחת לעיר אחרת או מנגד מהובלות לצפון למרכז ולהפך. לכן חשוב מאוד לארוז בצורה נכונה את כל המוצרים השבירים וכל המוצרים שעשויים להתקלקל כתוצאה מהעברה שלא בצורה נכונה. מומלץ להכניס את המוצר לאריזה או לקרטון על מנת לשמור על תקינותו גם במהלך ההובלה, אך במידה ואין ברשותכם את האריזה או הקרטון של המוצר – באפשרותכם לארוז אותו בנייר בועות שמטרתו העיקרית היא להגן על המוצר במקרים מהסוג הזה.

על מנת לארוז בצורה נכונה, בין אם מדובר בתחום של הובלות בצפון או בכל מקום אחר בארץ – חשוב לבצע את האריזה כמה שיותר זמן לפני ההובלה עצמה. ברגע שאורזים בלחץ האפשרות שתארזו בצורה לא נכונה הופכת להיות ממשית, במידה ותבצעו את האריזה כמה שבועות לפני ההובלה עצמה – תוכלו לארוז בצורה נכונה ללא לחץ וכמות הטעויות שתעשו תהיה נמוכה באופן דרסטי.

כמובן שאם אתם רוצים שכל הרהיטים שלכם יארזו בצורה נכונה, אנו במרכז הישראלי להובלות ולבית ממליצים לכם לחפש חברת הובלות המציעה גם הובלות בצפון וגם שירותי אריזה ברמה הגבוהה ביותר. אומנם אריזה זה משהו שכל אחד יכול לבצע, אך יהיה לכם מאוד קשה לארוז במיומנות ובצורה נכונה כמו שחברות ואנשי צוות מיומנים יבצעו עבורכם – כך יהיה לכם פחות עומס והרבה יותר רוגע