מחירון הובלות – איך ניתן להעריך עלויות של הובלה?

אין ספק כי אם היה מחירון הובלות מסודר החיים שלנו בתור צרכנים היו הרבה יותר פשוטים, אך כיום בהעדר מחשבון מסודר ניתן באמצעות השוואת מחירים להבין את עלות ההובלה אותה אתם אמורים לצרוך – ועל בסיס השוואת המחירים להתחיל משא ומתן עם חברת ההובלות הרלוונטית. מחירון הובלות המתבסס על השוואת מחירים עשוי להשתנות בהתאם לפרמטרים רבים – הוספת כמות גדולה של ארגזים עשויה לעלות את מחיר ההובלה, והוספת יעד לפריקת הציוד גם היא יכולה להשפיע באופן ישיר על המחיר הסופי אותו חברת ההובלות תציג לפניכם. אז איך בדיוק ניתן להגיע להצעת מחיר הקרובה ביותר להצעה המקורית? איך ניתן להוזיל את הצעת המחיר הקיימת? את כל המידע הנ"ל תוכלו למצוא במאמר ואצלנו במרכז הישראלי להובלות ובית.

מחירון הובלות – איך לקבל את ההצעה הקרובה ביותר למקור?

בשביל לקבל את ההצעה הקרובה ביותר למקור תהיו חייבים לבצע השוואת מחירים עם הפרטים המדויקים ביותר, עליכם להעריך כמה תכולה תהיה איתכם ביום המעבר – ואם תוכלו להעביר חלק מהתכולה באופן עצמאי וכך להוזיל בעלויות. מחירון הובלות עשוי להשתנות תוך זמן קצר, ולכן תתחילו להשוואת מחירים רק כאשר אתם קרובים ליום ההובלה עצמו – אל תיקחו מרווח ביטחון, כל יום יכול להשפיע על העלויות לטובה או לרעה ולכן אין לקחת סיכון בנושא הזה.
לכל מוביל יש מחירון הובלות משלו, ולכן לעיתים מומלץ לשלם על מובילים קצת יותר איכותיים אך חשוב מאוד שלא יהיה מדובר בעליה דרסטית – באפשרותכם להוריד את העלויות על ידי מיקוח, השתמשו בזה.

 איך מוזילים את ההובלה בצורה המהירה ביותר?

אומנם לא מדובר כאן בשוק, אך באפשרותכם להוזיל את עלויות ההובלה בעשרות אחוזים אם תדעו להגיד את הדברים הנכונים למוביל האופציונאלי. מובילים נלחמים על כל לקוח, ולכן תוכלו להגיע למוביל המועדף עליכם עם הצעות מחיר מחברות הובלה אחרות המציעות לכם – כך יהיה סיכוי גבוה יותר שהם יבואו לקראתכם ויוזילו עבורכם את ההובלה על מנת שתצטרכו אל קהל לקוחותיהם.
מחירון הובלות מתבסס עם תכולת ההובלה, ולכן אם תחליטו להוביל חלק מהקרטונים באופן עצמאי לדירה או חלק מהציוד למשרד כבר לפני המעבר עצמו – תוכלו גם כך להוזיל את העלות הכוללת של ההובלה. לעיתים מדובר בהוזלה ניכרת של עשרות אחוזים כי חברות ההובלה מתבססות על קרטונים שמסתמנים להם למראית עין ואם תעבירו את כל הקרטונים הגדולים ההובלה תהיה זולה עם קרטונים קטנים ורהיטים בלבד.

אתם אלה שקובעים את הלך הרוח

תזכרו תמיד שאומנם יש מחירון הובלות שעליו מתבססות רוב חברות ההובלה, אך הכוח נמצא באמת בידיים שלכם – אם תדעו לקחת את כל היתרונות לכיוונכם ולהסתיר את החסרונות תוכלו לקבל הצעת מחיר יוצאת דופן שתשאיר אתכם פעורי פה. בעזרת המרכז הישראלי להובלות ובית תוכלו לקבל עשרות הצעות מחיר מעשרות מובילים טובים ואמינים, ואתם אלה שתבחרו מי יהיו אלה שייקחו על עצמם את המשימה להוביל עבורכם את הדירה או את המשרד.