הובלות דירות בטווח קצר או ארוך?

אחת הדילמות העיקריות של האנשים המחפשים הובלות דירה היא מתי להתחיל לחפש מובילים, והאם להכין את אופציית ההובלה בסמוך למועד ההובלה או לקחת מרווח ביטחון ולהזמין כמה שיותר מוקדם? לשאלה הזאת אומנם אין תשובה, אך כאשר מדובר בהובלת דירות אסור לכם לקחת סיכונים מיותרים. הובלות דירות זה נושא מאוד רגיש, ולכן רצוי לבצע אותו כמה שיותר מוקדם על מנת שתקבעו את המועד הרצוי לכםוכמובן שלא תישכחו בגלל כל העומס את הצורך בפנייה לחברת הובלות, דבר שעשוי לקרות כאשר הראש נמצא בעיסוקים אחרים.

המרכז הישראלי להובלות ולבית מביא לכם מאות מובילים בפריסה ארצית, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להזין את הפרטים הרצויים לכךובתוך מספר דקות תוכלו למצוא את המוביל שלכם. כך תסגרו עוד פינה בדרך אל הדירה המיוחלת, ותוכלו להתחיל להתעסק בשאר אנשי המקצוע שאתם צריכיםהמובילים הם אנשי המקצוע הראשונים איתם אתם צריכים לסגור כאשר אתם עומדים לפני מעבר דירה ולשירות של הובלות דירה.

יתרונות וחסרונותהובלות דירה בטווח קצר

היתרון המובהק ביותר של הובלות דירות בטווח קצר זה היכולת שלכם לבדוק את המוביל לעומק, ולהגיע לבחירה הנכונה כמעט בוודאות כי עברתם על כל האופציות הקיימות. בנוסף תוכלו להשיג מחיר טוב במידה ותגידו למוביל כי אתם מחפשים הובלה מהיום למחר, ובמידה ויש לו חור באותו יום הוא ישמח למלא אותו בעבורכם.

החיסרון הגדול ביותר של הובלות דירה בטווח קצר זה הלחץ שיכול לשחק תפקיד מרכזי בקבלת ההחלטות שלכם, ככל שמועד ההובלה יהיה קרוב יותר כך תיכנסו ללחץ גדול יותר ואיתו כמובן מגיעות הטעויות. בנוסף קשה מאוד לקבוע את ההובלה ליום הרצוי עבורכם אם לא תקבעו אותו מראש מספר חודשים לפני ההובלה, לרוב תצטרכו להתפשר על יום שהמוביל פנוי בו ולא בהכרח ביום שאתם פנויים בו.

יתרונות וחסרונותהובלות דירות בטווח ארוך

אין ספק כי הובלות דירה בזמן ארוך תגרום לכך שתקבלו החלטות בצורה הרבה יותר שקולה בזמן שאתם עוברים דירה, אין מה לעשות ככל שירד מכם פחות עומסכך תהיו יותר פנויים לקבל החלטות מאוזנת על נושאים אחרים שיכולים להיות בוערים לא פחות. אם לא די בכך, הובלה שמתבצעת בזמן ארוך תהיה כמעט ברוב שלביה על פי הסטנדרטים שלכם, בין אם מדובר ביום ההובלה, בשעת ההובלה או באופן ההובלה. אתם לא תהיו מוגבלים לגחמות של המובילים, ויהיה לכם מספיק זמן לסכם איתם את כל הפרטים הללו לפני ההובלה עצמה.

הובלות דירות בזמן ארוך יכולה לגרום לחיסרון אחר שנקרא שאננות, לא פעם אנו חושבים כי יש לנו מספיק זמן לעשות משהו ובסוף מתברר שזה לא כך באמת. לכן על מנת שתוכלו להזמין הובלה מראש ובאמת לבצע אותה על הצד הטוב ביותר אסור לכם ליפול לשאננות, תדאגו כי ביום ההובלה כל הציוד וכל החפצים ארוזים בצורה נוחה ויעילה. במידה ואתם חוששים כי שאננות עשויה לפקוד אתכם, המרכז הישראלי להובלות ולבית מציע לכם מספר רב של מובילים שיספקו לכם גם את שירות האריזה.