ברוכים הבאים!

על השירות

האפשרות לבצע השוואת מחירים דרך אתרים חיצוניים וניטראליים היא אחת מהגורמים לתחרות הוגנת ברוב הענפים בארץ, כאשר ענף ההובלות נהנה מתחרות גדולה שרק צוברת תאוצה יותר ויותר בכל יום נתון. המרכז הישראלי להובלות ובית מספק לכם את האפשרות להשוואת מחירי הובלות בין חברות הובלה בכל חלקי הארץ, לא משנה איזה סוג של הובלה אתם מחפשים או איזה אופן של הובלה אתם צריכים – את ההצעה הטובה ביותר תוכלו למצוא אצלנו, במרכז הישראלי להובלות ובית.

איך פועל השירות? 

מאוד קל להשוואת מחירים דרך המרכז הישראלי להובלות ובית, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להחליט מבעוד מועד את הפרמטרים החשובים להובלה שלכם. הפרמטרים צריכים להכיל פרטים כמו: תקרת תקציב, אזור ההובלה, סוג ההובלה ואופן ההובלה. כל פרט נוסף שתספקו רק ימקד את החיפוש ויביא לכם השוואת מחירים של חברות הובלה הרבה יותר טובות עבורכם.

לאחר שתזינו את הפרטים ותשלחו אותם אלינו חלקכם בתהליך הסתיים. לאחר המתנה של מספר שעות (לרוב עד שעתיים מרגע שליחת הפרטים) אנו נשלח אליכם הצעת מחיר מ-5 חברות ההובלה האטרקטיביות והמתאימות ביותר עבורכם. כל זאת מבלי שתצטרכו לצאת מהבית או לעשות משהו מעבר להזנת הפרטים! אנו נספק לכם את המחירים המשתלמים ביותר מחברות ההובלה המיומנות והאיכותיות ביותר.

כמה זה עולה לכם?

אנו שמחים לבשר לכם כי השירות הניתן על ידי המרכז הישראלי להובלות ובית הוא ללא עלות מצידכם בכלל. כן שמעתם נכון! השירות הוא בחינם! בלי טריקים ובלי שום תמורה מצידכם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס אל האתר להזין את הפרטים ולהשוואת מחירים. השירות שלנו הושק בעיקר על מנת להקל עליכם את מלאת החיפושים ולאפשר לכם למצוא חברת הובלות איכותית במהירות האפשרית! כך שלא תישארו באוויר יותר מידיי זמן, ותוכלו לסגור את ההובלה שלכם מוקדם ככל האפשר.

אין לכם מה להתבלט! בואו לחסוך מאות שקלים בכל הובלה על ידי השוואת מחירים זולה ונגישה, אתם חוסכים כסף ובתמורה לא צריכים לשלם אפילו לא שקל אחד על השירות. מי שלא משווה מחירים היום יוצא פרייאר, השוואת מחירים יכולה לא רק להביא לכם את הצעת המחיר המשתלמת ביותר, אלא גם להכיר לכם חברות הובלה שאילולא המאגר הענקי שלנו לא הייתם מכירים.

למי מיועד השירות?

השירות של השוואת המחירים מיועד לכל אדם או חברה המחפשים חברת הובלות איכותית ואמינה, באפשרותכם למצוא דרכנו גם השוואת מחירים להובלת דירה גדולה או קטנה – ואם אתם רוצים להוביל משרד, תוכלו למצוא דרך המרכז הישראלי להובלות ובית עשרות חברות הובלה המתמחות אך ורק בהובלות של משרדים ומפעלים.

השירות שאנו נותנים לכם נועד בכדי להקל עליכם, ההקלה יכולה להיות משמעותית יותר או פחות – אך היתרון הגדול הוא שאתם יכולים להשוואת מחירים מבלי לעשות דבר, ומבלי שום צעד משמעותי מצדכם. אתם רק מציינים לנו אילו קריטריונים חשובים לכם, ובתמורה אנו משווים ובודקים איזה הצעת מחיר תהיה הפרקטית ביותר עבורכם ותוציא אתכם בסופו של דבר כמרוצים הגדולים ביותר! ההצלחה שלנו נמדדת על פי שביעות הרצון שלכם ושל שאר לקחותינו

קבל הצעות מחיר ממובילים מומלצים!